Okno transferowe jest otwarte. Możesz robić transfery
30 08/18 30/08/2018

Tego w Polsce jeszcze nie było! Rusza właśnie gra Fantasy dla PGNiG Superligi. Od teraz każdy kibic będzie mógł zbudować swoją drużynę oraz otrzymywać wirtualne punkty za realne występy zawodników.

Każdy gracz otrzyma dwa miliony wirtualnych pieniędzy za które będzie musiał kupić 10 zawodników – siedmiu podstawowych i trzech rezerwowych. Następnie zawodnicy ci za występy na parkietach PGNiG Superligi będą dostawali punkty. Możliwe są punkty dodane, np. za bramki, czy występy. Ale też ujemne – za porażki, czy kary.

Wierzymy, że ta zabawa sprawi wiele radości i wciągnie kibiców w jeszcze głębsze śledzenie tego, co się dzieje w piłce ręcznej. Oprogramowanie do gry handballfantasy.pl zostało napisane od zera. Jest to skomplikowany system. Oddajemy w Wasze ręce wersję BETA, a to oznacza, że w najbliższym czasie pojawią się nowe opcje, będą także zmiany wizualne. Sezon PGNiG Superligi już rusza i chcieliśmy wystartować jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. Dlatego też prosimy o wyrozumiałość, a jeżeli widzicie, że powinniśmy coś zmienić piszcie na: kontakt@handballfantasy.pl.

Gra powstała z pasji do piłki ręcznej, a jej właścicielem jest firma WS Media Wojciech Staniec, a więc wydawca portalu handballnews.pl. Patronat objęła PGNiG Superliga. Dzięki temu możemy ogłosić, że jest to oficjalna gra Handball Fantasy PGNiG Superligi!

Obiecujemy, że dla najlepszych będą nagrody, ale o nich poinformujemy nieco później!

 

Co zrobić, aby zagrać? To proste! Wystarczy wejść na stronę handballfantasy.pl lub fantasy-superliga.pl, wybrać skład, zarejestrować się... i grać! Tam też znajdziecie wszelkie informacje na temat tej zabawy. Zapraszamy!

Archiwum

Copyright © 2020 Grzemach Internet Services